Vánoční fotografická akce

Fotíte rádi Trutnov? Zapojte se do naší vánoční fotoakce! Fotoklub KDÚ Trutnov pro Vás připravil vánoční fotoakci. Foťte a posílejte nám svoje fotografie vánočního Trutnova na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Nejpůsobivější fotky budou příští rok součástí výstavy v naší klubové galerii Mates (zdravá jídelna). Zapojit se můžou i děti, do zprávy prosím uveďte název fotky, své jméno a příjmení, pokud bude fotograf mladší než 18 let, uveďte prosím i tento údaj. Každý fotograf může zaslat pouze jednu fotografii, tak pečlivě vybírejte, ale pokud by se Vám podařilo po odeslání pořídit třeba lepší snímek, máte možnost svůj příspěvek 1x změnit.

Vybírat bude porota sestavená z členů fotoklubu, ale přihlédneme i k názoru Vás všech, z došlých fotek vytvoříme album na fb a budete mít možnost si fotky prohlédnout a vyjádřit se k nim. Posílejte, prosím, do 15. ledna 2021, do konce ledna fotky zveřejníme a hlasovat se bude v průběhu února. Fotografie můžou být i reportážní, musejí souviset s Vánoci a Trutnovem a měly by být aktuální.

Děkujeme a těšíme se na Vaše snímky!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.