PF 2021

Klidné a příjemné Vánoce a vstup do nového roku s úsměvem na tváři přejí členové fotoklubu KDÚ Trutnov.

Vánoční fotografická akce

Fotíte rádi Trutnov? Zapojte se do naší vánoční fotoakce! Fotoklub KDÚ Trutnov pro Vás připravil vánoční fotoakci. Foťte a posílejte nám svoje fotografie vánočního Trutnova na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zemřel Karel Hybner (19.5.1934 - 1.11.2020)

Karlovi bylo 86 let. Byl pedagog a fotograf, byl dlouholetým členem našeho fotoklubu. Osobně jsem k němu měl velký respekt, a to ne pouze z titulu jeho funkce prezidenta fotoklubu, kterou zastával do roku 2010, ale i jako k bývalému profesoru zdejšího Gymnázia.

Současná tvorba

Zdravíme všechny příznivce fotografie.  V této nelehké době, kdy jsme museli přerušit i činnost našeho fotoklubu, Vám nabízíme k nahlédnutí to, na čem v současné době pracujeme.

Výstava v německém Würzburgu

17.10.2019 proběhla vernisáž fotografií členů fotoklubu KDÚ, na které byl přítomen i primátor Würzburgu Christian Schuchardt,

Vyhodnocení MO Vysočina

31.8.2019 pořádal Spolek Fokus Jindřichův Hadec 61. ročník vyhodnocení Mapového okruhu Vysočina.

Výstava Fotoléto 2018

Dovolujeme si Vás i Vaše přátele pozvat na vernisáž výstavy fotografií trutnovského fotoklubu KDÚ. Uvidíte zde fotografie autorů na konkrétní zadaná témata, která jsou: "Láska, Na vrcholu, Před a po, Živel, Lék". Těšíme se na Vaši návštěvu ve středu 26. června v 17.30 hod. v Galerii Hippo (Hippo Foto, Bulharská 63, Trutnov).

Česko-polské fotografické léto 2019

Společná setkání a výstavy fotografií.

Vernisáž na zámku Sloupno

Vystavující na vernisáži na zámku Sloupno byli Petr Čapek, Slavomil Dolenský, Jiří Flídr, Vladimír Groh, Lenka Hurdálková, Jaroslav Jirman, Ctibor Košťál, Lenka Pekárková, Zbyněk Šanc a Zdeněk Vojáček.

Vítejte na webových stránkách

Vítejte na nových webových stránkách Fotoklubu KDÚ Trutnov. Rádi bychom prostřednictvím webových stránek ostatním lidem více zpřístupnili naši činnost, a to jak celého fotoklubu, tak i jednotlivých členů, protože máme celou řadu aktivit.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.