Jiří Havel - 90 let v horách

Navštivte výstavu Jiřího Havla v Galerii města Trutnova k příležitosti jeho velikého jubilea - 90. narozenin.

SRDEČNĚ ZVEME!

Výstava na zámku - Sloupno 2021

Výstava na zámku - Sloupno 2021

Zveme Vás na zámek Sloupno, kde začala výstava fotografií od několika fotoklubů, mezi nimi je i náš fotoklub KDÚ....

Výstava za sklem

V trutnovském Uffu probíhá výstava našeho fotoklubu, galerie jsou stále zavřené, proto jsme pro Vás připravili ukázku tvorby členů KDÚ, kterou si můžete prohlédnout z přední strany společenského centra. Přejeme hezkou prohlídku. Více v článku na Trutnovinkách...

❤️Pan Jiří Havel dnes slaví své 90. narozeniny!❤️

Veliká gratulace za celý fotoklub, oslavy jsou nyní pouze komorní, ale věříme, že si brzy vše vynahradíme. Část jeho díla můžete vidět například v jeho překrásné knize The Best of Jiří Havel, která vyšla loni.

PF 2021

Klidné a příjemné Vánoce a vstup do nového roku s úsměvem na tváři přejí členové fotoklubu KDÚ Trutnov.

Vánoční fotografická akce

Fotíte rádi Trutnov? Zapojte se do naší vánoční fotoakce! Fotoklub KDÚ Trutnov pro Vás připravil vánoční fotoakci. Foťte a posílejte nám svoje fotografie vánočního Trutnova na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zemřel Karel Hybner (19.5.1934 - 1.11.2020)

Karlovi bylo 86 let. Byl pedagog a fotograf, byl dlouholetým členem našeho fotoklubu. Osobně jsem k němu měl velký respekt, a to ne pouze z titulu jeho funkce prezidenta fotoklubu, kterou zastával do roku 2010, ale i jako k bývalému profesoru zdejšího Gymnázia.

Současná tvorba

Zdravíme všechny příznivce fotografie.  V této nelehké době, kdy jsme museli přerušit i činnost našeho fotoklubu, Vám nabízíme k nahlédnutí to, na čem v současné době pracujeme.

Výstava v německém Würzburgu

17.10.2019 proběhla vernisáž fotografií členů fotoklubu KDÚ, na které byl přítomen i primátor Würzburgu Christian Schuchardt,

Vyhodnocení MO Vysočina

31.8.2019 pořádal Spolek Fokus Jindřichův Hadec 61. ročník vyhodnocení Mapového okruhu Vysočina.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.