Výstava za sklem

V trutnovském Uffu probíhá výstava našeho fotoklubu, galerie jsou stále zavřené, proto jsme pro Vás připravili ukázku tvorby členů KDÚ, kterou si můžete prohlédnout z přední strany společenského centra. Přejeme hezkou prohlídku. Více v článku na Trutnovinkách...

❤️Pan Jiří Havel dnes slaví své 90. narozeniny!❤️

Veliká gratulace za celý fotoklub, oslavy jsou nyní pouze komorní, ale věříme, že si brzy vše vynahradíme. Část jeho díla můžete vidět například v jeho překrásné knize The Best of Jiří Havel, která vyšla loni.

PF 2021

Klidné a příjemné Vánoce a vstup do nového roku s úsměvem na tváři přejí členové fotoklubu KDÚ Trutnov.

Vánoční fotografická akce

Fotíte rádi Trutnov? Zapojte se do naší vánoční fotoakce! Fotoklub KDÚ Trutnov pro Vás připravil vánoční fotoakci. Foťte a posílejte nám svoje fotografie vánočního Trutnova na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zemřel Karel Hybner (19.5.1934 - 1.11.2020)

Karlovi bylo 86 let. Byl pedagog a fotograf, byl dlouholetým členem našeho fotoklubu. Osobně jsem k němu měl velký respekt, a to ne pouze z titulu jeho funkce prezidenta fotoklubu, kterou zastával do roku 2010, ale i jako k bývalému profesoru zdejšího Gymnázia.

Současná tvorba

Zdravíme všechny příznivce fotografie.  V této nelehké době, kdy jsme museli přerušit i činnost našeho fotoklubu, Vám nabízíme k nahlédnutí to, na čem v současné době pracujeme.

Výstava v německém Würzburgu

17.10.2019 proběhla vernisáž fotografií členů fotoklubu KDÚ, na které byl přítomen i primátor Würzburgu Christian Schuchardt,

Vyhodnocení MO Vysočina

31.8.2019 pořádal Spolek Fokus Jindřichův Hadec 61. ročník vyhodnocení Mapového okruhu Vysočina.

Výstava Fotoléto 2018

Dovolujeme si Vás i Vaše přátele pozvat na vernisáž výstavy fotografií trutnovského fotoklubu KDÚ. Uvidíte zde fotografie autorů na konkrétní zadaná témata, která jsou: "Láska, Na vrcholu, Před a po, Živel, Lék". Těšíme se na Vaši návštěvu ve středu 26. června v 17.30 hod. v Galerii Hippo (Hippo Foto, Bulharská 63, Trutnov).

Česko-polské fotografické léto 2019

Společná setkání a výstavy fotografií.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.